?>
Nauč se potápět

Nauč se potápět

Objevte fascinující život, hojnost a rozmanitost druhů, žijících ve vodním světě. Potápění je cesta k novým zážitkům, které většina lidí nikdy neprožije, je to cesta do míst, které většina lidí nikdy neuvidí.

Na suchu si sestavíte potápěčský přístroj, obléknete si ho na sebe a bude se vám zdát, že jste těžcí a nemotorní. Ve vodě to bude úplně něco jiného. Budete se s potápěčským přístrojem cítit úžasně. První nádechy jsou pod vodou nezapomenutelné. Otvírají dveře do jiného světa. To co v něm ucítíte a uvidíte, bude jedinečné. Neexistují žádné zážitky podobné potápění!

V průběhu kurzu PADI Open Water Diver se naučíte základy potápění, které budete potřebovat k objevování podvodního světa s potápěčským přístrojem. Jako PADI Open Water Diver budete trénovaní pro potápění do maximální hloubky 18 metrů a obdržíte certifikaci pro potápění po celém světě.

Jiří Baroš

Instruktor potápění od roku 2016
PADI Master Scuba Diver Trainer #385821
PADI Tech Trimix 65 Diver
TDI Cave Diver

Jiri Baros

telefon: +420 777 808 440
e-mail: info@diveclubvsetin.cz

 

Instruktorské specializace: Potápění v suchém obleku, potápění pod ledem, potápění s obohaceným vzduchem NITROX, sidemount diver, potápění s DPV, vrakové potápění, hloubkové potápění, podvodní video a hledání a vyzdvihování předmětů.