?>

O nás

Od přestav k tvorbě

Jsme rodinný podnik a záleží nám zejména na vztazích. Věříme, že čestnost a odhodlání budují značku. Tím, že s našimi zákazníky, zaměstnanci a dodavateli jednáme čestně a s respektem, získáváme jejich důvěru. Chceme, aby společnost Aqua Zone implementovala předpoklady „tyrkysových organizací“, které nejsou řízeny „vertikálně“, ale dávají volnost kreativitě a emocím. Naši zaměstnanci a klienti tvoří jedno „tělo“, které spojuje vášeň pro potápění. Úspěch je „vedlejším efektem“ našich akcí 😉

Potápění pro každého, tj. Plníme sny

Chceme, aby se potápění stalo sportem pro každého. Aby nebylo spojeno s nákladným, hermetickým koníčkem, proto vytváříme vynikající produkty, které se svou kvalitou vyrovnají nejlepším světovým produktům, avšak neodradí cenou.

Bezpečnost, pohodlí, inovace

Usilujeme a zlepšujeme kvalitu našich produktů a neustále investujeme do rozvoje lidského a technologického kapitálu. Zavádíme inovace v oblasti technologií a výrobních procesů. Hledáme řešení, aby bylo potápění bezpečné a pohodlné.

 

Opinie klientów

Moje žena a já jsme si koupili 5 mm dlouhý neopren do teplé vody. V setu jsme dostali oblek, převlečení a dokonce i hrubnu. Skvělé! Teď si koupím podoblek do suchého obleku 🙂

Martin

Koupila jsem si 400g dámský overal. Pochybovala jsem, protože cena vypadala příliš příznivě, ale nákup mě těší. Vzala jsem si verzi šitou na míru a velmi dobře sedí. Dnes byl overal testován na Koparkách. Voda 5-6 stupňů (2 ponory - 61 a 55 minut) a konečně teplo a pohoda! 🙂 Uvnitř velmi příjemný fleece. Dámská verze má takové fuchsiové rouno, které jsem neznala (na fotkách jsem viděla mužskou verzi), ale líbí se mi to. Doporučuji!

Joanna Sendorek

Koupil jsem si overal AQUA ZONE 300 a mohu s jistotou říci, že to byl skvělý nákup. Velmi dobrá kvalita, vzhled, a co je nejdůležitější, udržuje termiku a to vše za velmi rozumné peníze, doporučuji!

Tomáš Cisler

zespół

Slawek Sroka

CEO a dobrý duch Aqua Zone
Slawek Sroka

Krzysztof Gawroński

Obchodní ředitel
Krzysztof Gawroński

Jiří Baroš

Obchodní manažer, distributor: Česká republika, Slovensko

#aquazone