?>

Aqua Hotel

Proč stojí za to poznat náš hotel?

Aqua hotel je ideálním místem pro lidi přijíždějící do Jaworzna za turistickými, sportovními i obchodními účely. Nachází se v klidné čtvrti, v blízkosti lesa a četných cyklostezek. Velkou výhodou této lokality je blízkost parku Gródek, nazývaného návštěvníky díky krásné barvě vody „Polské Maledivy“ a potápěčské základny Via Sport Diving Marina „Koparki“. Blízkost přehrady Sosina a ekologického a geologického vzdělávacího centra GEOsfera, stejně jako terénní dráha a koňské stáje umožňují každému hostovi najít něco pro sebe, aby se dobře pobavil.

Postaráme se o naše hosty!

Našim hostům nabízíme 25 komfortních pokojů, z nichž každý je vybaven s ohledem na maximální pohodlí: koupelna s vanou nebo sprchou, telefon, LCD TV, pracovní stůl, sada pro hosty – rychlovarná konvice, čaj, Wi-Fi zdarma Internet v celém hotelu, trezor.

Restaurace Vás nadchne skvělým jídlem a příjemným prostředím!

V restauraci našeho hotelu, která pojme cca 50 osob, se každý den podávají evropská, místní polská a fusion jídla. Snídaně jsou servírovány kombinací švédského stolu s individuální formou, kdy si můžete vybrat z nabídky čerstvého pečiva, sýrů a salámů, různé druhy salátů, zeleniny, ovoce, přílohy a svačiny a také výrobky podávané za tepla.

Jídlo na objednávku speciálně pro vás!

Na speciální přání našich hostů pořádáme venkovní a vnitřní akce s kompletní obsluhou číšníka a úklidovou službou. V rámci naší nabídky nabízíme komplexní organizaci včetně přípravy a výzdoby stolů, příborů a animátora pro děti.

Díky své poloze mimo centrum města zabere přístup do hotelu jen málo času.
Zveme Vás strávit příjemné chvíle v našem hotelu!

Adresa:
Ul. Kapitana Karola Pniaka2
43-600 Jaworzno
Polsko

Recepce:
recepcja@aqua-hotel.pl

Rezervace:
rezerwacja@aqua-hotel.pl
Tel. (+48 32) 623 62 52

#aquazone