?>

Aqua Zone

Aqua Zone je společnost založená v roce 1997. Jsme rodinný podnik a záleží nám zejména na vztazích. Věříme, že čestnost a odhodlání budují značku. S našimi zákazníky, zaměstnanci a dodavateli jednáme čestně a s respektem, získáváme jejich důvěru. Chceme, aby společnost Aqua Zone implementovala předpoklady „tyrkysových organizací“, které nejsou řízeny „vertikálně“, ale dávají volnost kreativitě a emocím. Naši zaměstnanci a klienti tvoří jedno „tělo“, které spojuje vášeň pro potápění. Úspěch je „vedlejším efektem“ našich akcí.

Od přestav k tvorbě

Chceme, aby se potápění stalo sportem pro každého. Aby nebylo spojeno s nákladným, hermetickým koníčkem, proto vytváříme vynikající produkty, které se svou kvalitou vyrovnají nejlepším světovým produktům, avšak neodradí cenou.
Naše výrobní dílna se nachází v polském Jaworznu. Vyrábíme pánské a dámské podobleky různých velikostí a barev. Naše základní řada podobleků HOT BLUE zajistí tepelný komfort potápěče při ponorech v jakémkoliv ročním období. Pro ty náročnější zákazníky je určena řada HOT RED. Svou vysokou povrchovou odolností a tepelným komfortem obstojí i v těch nejnáročnějších potápěčských podmínkách.

Bezpečnost, pohodlí, inovace

Usilujeme a zlepšujeme kvalitu našich produktů a neustále investujeme do rozvoje lidského a technologického kapitálu. Zavádíme inovace v oblasti výrobních procesů. Hledáme řešení, aby bylo potápění bezpečné a pohodlné.

Komfort nejenom při ponoru

Kromě podobleků a dalších potápěčských potřeb vyrábíme tzv. „After dive“ produkty, která Vám dopřejí komfort po celou dobu vašich sportovních aktivit.
Naše výrobky umíme přizpůsobit požadavkům a přáním zákazníka. Po dohodě lze na zvoleném místě výrobku např. umístit klubové nebo firemní logo.

Aqua Zone – bezpečnost a komfort při potápění!

#aquazone